Keresés
Breaking News

Híreink

Családos futás és futóverseny a Család és Egészség hetén

A kézdivásárhelyi sportiroda, a Zöld Nap Egyesület és a Gyulafehérvári Caritas június 10.-én a Család és Egészség hete alkalmával futónapot szervezett a Sinkovits stadion udvarán. Az eseményen készült fotók megtekinthetőek az egyesület facebook oldalán.

A lényeg ezúttal is a mozgáson, a szabad levegőn való tartózkodáson volt, azzal a különbséggel, hogy ezúttal családoknak szólt a kiírás. A szerda délutáni rendezvényre több kézdiszéki család érezte úgy, hogy a júniusi napsütést kihasználva összeköti a kellemest a hasznossal, és pár kört leszaladva tesz egy lépést egészsége megőrzéséért. Résztvevő családok: Csáki, Gávay, Maticz testvérek, Ráduly-Derzsi, Mikola, Molnár, Szekrény, Kocsis és a Csavar család Nyertesek névsora:

• Felnőtt korosztály: – I. helyezett Molnár Barna, II. helyezett Kocsis Zoltán, III. helyezett Mikola Márta
  • Ifjúsági korosztály: – I. helyezett Tankó Levente,II. helyezett Dombai Hunor, III. helyezett Kádár Tihamér
  • 13-14 éves korosztály: I. helyezett Barbă Cosmin, II. helyezett Straua Adrian-Medard
  • 7-10 éves korosztály: I. helyezett Gávai Leonárd, II helyezett Fekete Rebeka, III. helyezett Mikola Klementina
  • Óvodás korosztály: I. helyezett Csavar Ákos, II helyezett Kocsis Zoltán, III. helyezett Molnár Noel

A több kategóriában díjazott nyerteseknek ezúton is gratulálunk. A futódélután legfiatalabb résztvevője az alig több mint egy éves Szekrény Asatryan Dávid volt. A szervezők köszönik jelenlévőnek a részvételt, a támogatóknak a segítséget.

Szerző: Ráduly Attila

Fotó: Melissa Öller