Bringázni élmény a Nemere Útján

share on:

2015. augusztus 23-án (vasárnap) a kézdivásárhelyi Zöld Nap Egyesület biciklitúrát szervez a céhes városból a Nemere Útján. A megmozdulás alkalmával az alábbi településeket érintik: Kézdivásárhely - Szentkatolna - Gelence - Haraly - Zabola - Kovászna - Csomakőrös - Papolc - Zágon.

Találkozó reggel 9 órakor a Sinkovits stadiontól indul, hazatérés a délutáni órákban. A túrakerékpározás remek kikapcsolódást, sportolási lehetőséget, valamint testi és lelki feltöltődést biztosít a résztvevők számára. A túra folyamán kulturális - természeti látványosságok megtekintésére is sor fog kerülni.

Szükséges felszerelés: az időjárásnak megfelelő öltözet, élelem és pénz igény szerint, és természetesen a jó állapotban lévő kerékpár. Minden érdeklődőt szeretettel várnak, a 14 éven aluli gyermekek csak írásos szülői engedéllyel jöhetnek a 85 km hosszú bringázásra. (ezzel kapcsolatos formanyomtatvány a szervezőktől igényelhető). Érdeklődni, jelentkezni Ráduly Attilánál (0766 611066) lehet.

Támogató: Bethlen Gábor Alap

Médiatámogatók: Profi Rádió, Transindex, Szék-helyek, Kezdi.info, Székely Hirmondó, Polyp Tv, Háromszék

zoldnap